Lubań - kasy fiskalne ONLINE

Jesteś przedsiębiorcą z Lubania lub okolic? Potrzebujesz niezawodnej kasy fiskalnej? Takie są właśnie urządzenia fiskalne ELZAB. Nasza firma jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem tej marki od 2000r. Dobierzemy sprzęt dopasowany do Twoich potrzeb związanych z określoną branżą. Zapewnimy serwis i wsparcie posprzedażowe.

Kasa tradycyjna, czy kasa ONLINE?

Od 1 maja 2019r. obowiązuje nowa ustawa VAT oraz rozporządzenie Ministerstwa Finansów o prowadzeniu sprzedaży przy pomocy nowych kas fiskalnych ONLINE. Wymóg wymiany lub zakupu nowego urządzenia będzie następował stopniowo. W pierwszej kolejności nowe kasy ONLINE będą musieli posiadać przedsiębiorcy:

- od 1 stycznia 2020r. - podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon;
- od 1 lipca 2020r. - świadczący usługi związane z gastronomią, hotelarstwem (także sezonowo) oraz sprzedażą węgla;
- od 1 stycznia 2021r. - podatnicy świadczący usługi fryzjerskie, kosmetyczne, budowlane, prawnicze, w zakresie opieki medycznej świadczonej przez lekarzy i dentystów oraz z branży fitness.

W przypadku konieczności wymiany kasy fiskalnej warto zastanowić się już teraz nad zakupem kasy ONLINE, ponieważ w przyszłości wszystkie branże będą musiały prowadzić sprzedaż przy pomocy takiej kasy fiskalnej ONLINE.

Fiskalizacja, przeglądy, serwis

Urządzenia fiskalne nie są tradycyjnym towarem. Każda kasa fiskalna posiada książkę serwisową i wymaga obowiązkowych okresowych przeglądów. Obecnie według ustawy przegląd wykonuje się co 2 lata. Przeglądu dokonuje serwis wpisany w książkę serwisową (najczęściej sprzedawca urządzenia). Obsługujemy firmy i przedsiębiorców z miejscowości LUBAŃ i okolic Lubania.

W sprzedaży oprócz urządzeń fiskalnych posiadamy: wagi, szuflady na pieniądze, okablowanie, nakładki, karty pamięci dedykowane do kas fiskalnych, rolki papierowe do kas fiskalnych, kamery IP itp.

Nasi pracownicy posiadają nie tylko wiedzę związaną z urządzeniami fiskalnymi. Posiadają także szeroką wiedzę informatyczną. Na miejscu posiadamy serwis komputerowy. Ponadto wykonujemy takie usługi jak: montaż okablowania strukturalnego LAN, WiFi, montaż kamer monitoringu CCTV oraz systemów alarmowych.

Nie tylko kasa fiskalna

Terminal płatniczy POS (do płatności kartą, telefonem) to obecnie już standard. Czy wiesz, że jeżeli Twoja firma chciałaby wdrożyć taki sposób przyjmowania płatności, możesz mieć do 3 terminali całkowicie bezpłatnie przez rok.

 

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA I SERWIS URZĄDZEŃ FISKALNYCH ELZAB od 2000r.

tel. 757814388, 757811454, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Kasy fiskalne

Nowy model - kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM - mobilna i kompaktowa

Elazb K1 Slim jest kasą kompaktową o wielkości zbliżonej do rozmiaru telefonu. W zależności od wersji wykonania występuje z wbudowanym na pakiecie głównym modułem WiFi/Bluetooth lub modułem Bluetooth/GPRS. K1 Slim posiada innowacyjny system wydruku na tzw. składce papieru termicznego. Łączna długość taśmy to ponad 8 metrów. W kasie zastosowany akumulator Li-pol 3,7V /2000 mAh umożliwiający pracę do 11h (przy paragonie 2 pozycyjnym drukowanym co 30 minut).

Więcej…

Od 1 lipca zmiany stawek VAT niektórych towarów

1 lipca 2020r. zacznie obowiązywać ustawa z dnia 9 sierpnia 2019r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ulegną zmianie stawki VAT niektórych towarów. Będą wymagane zmiany stawek VAT towarów w kasach fiskalnych.

Więcej…

Ministerstwo Finansów informuje o procedurze przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19

W związku z pojawiającymi się sygnałami ze strony producentów oraz podmiotów zajmujących się serwisem kas rejestrujących, dotyczącymi obaw serwisantów w zakresie przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19, Ministerstwo Finansów informuje, że w sytuacji nadzwyczajnej jaka jest obecnie spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podatnicy mogą indywidualnie zwracać się z wnioskami do naczelników urzędów skarbowych o odroczenie terminu przeglądu technicznego do lipca 2020 r. z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych z nimi sytuacji kryzysowych (poz. 374).

Wniosek powinien być złożony przed terminem przeglądu technicznego kasy rejestrującej.

Źródło: podatki.gov.pl

Kasa fiskalna - komunikat - mniej niż 30 rek. | mniej niż 30 rekordów pozostało w pamięci fiskalnej, wolnych miejsc xx, odliczanie

Każde urządzenie fiskalne (kasa fiskalna, drukarka fiskalna) posiada wbudowaną pamięć (moduł fiskalny) w której przechowuje wykonywane przez użytkownika raporty dobowe. Po zakupie i fiskalizacji moduł fiskalny jest pusty, ale w miarę użytkowania ulega on zapełnieniu.

Więcej…

Jaka kasa fiskalna online dla serwisów samochodowych?

Nowa ustawa VAT 2019 z dniem 1 maja 2019r. wprowadziła wiele zmian w polityce fiskalnej. Nakłada ona obowiązek na grupy podatników które będą musiały rozpocząć rejestrację sprzedaży za pomocą nowych kas fiskalnych ONLINE. Jedną z pierwszych branż, które będą musiały dokonać zmian będą podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon.

Więcej…

Bezpłatny terminal POS dla Twojej firmy

Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj