Oferujemy:

 - Sprzedaż, montaż, konfigurację i serwis central alarmowych (włamaniowych, napadowych i pożarowych), oraz systemy monitoringu.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę.

Jupiter. Gryfów Śląski. ul. Kolejowa 65-66

tel.: 75 7814388, 75 7811454

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możesz także pobrać i wypełnić naszą ankietę dotyczącą konfiguracji systemu alarmowego.

 

lub możesz skorzytać z konfiguratora ON-LINE na tej stronie

 


Montaże

Bezprzewodowy system alarmowy z powiadomieniem GSM i reakcją grupy interwencyjnej oraz kamera obrotowa

W bardzo pięknie położonej posesji w Świeradowie Zdroju zamontowaliśmy bezprzewodowy system alarmowy Satel. System alarmowy z powiadomieniem GSM został połączony z agencją ochrony ALMAK SECURITY z Lubania. Oprócz systemu SSWiN (Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu) zamontowaliśmy kamerę obrotową podłączoną do sieci internet, dzięki której można uzyskać podgląd zdalny za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfonie.

Więcej…

System monitoringu w placówce publicznej oraz placu zabaw

Zamontowaliśmy system CCTV w placówce publicznej. Monitoringiem objęty jest parking oraz przyległy plac zabaw. System został podłączony do internetu i posiada możliwość zdalnego monitorowania placówki. Zastosowaliśmy sprzęt renomowanej marki HIKVISION.

Więcej…

Montaż systemu alarmowego w okolicach Gryfowa Śląskiego

Prezentujemy zdjęcia z montażu systemu alarmowego Satel Perfecta w okolicach Gryfowa Śląskiego. System alarmowy z powiadomieniem GSM. Możliwość sterowania za pomocą wiadomości tekstowych SMS lub za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon komórkowy z androidem i IOS

Więcej…

System alarmowy Satel Perfecta w okolicach Lubomierza

W sobotni mroźny poranek zamontowaliśmy system alarmowy Satel Perfecta. System alarmowy z zamontowaną kartą SIM umożliwia powiadamianie za pomocą SMS oraz komunikatów AUDIO o alarmach. Umożliwia także sterowanie systemem alarmowym za pomocą wiadomości SMS oraz za pomocą dedykowanej aplikacji na telefon z androidem i IOS

Więcej…

Kamery w okolicach miejscowości Gryfów Śląski

Zdjęcia z montażu kamer HIKVISION w okolicach Gryfowa Śląskiego. Skonfigurowaliśmy zdalny podgląd z kamer które zostały podłączone do rejestratora.

Więcej…

System alarmowy z powiadomieniem GSM w okolicach Lubomierza

Zdjęcia z instalacji systemu alarmowego Satel Perfecta. Centrala alarmowa z powiadomieniem GSM i możliwością sterowania za pomocą aplikacji.

Więcej…

Dwustrefowy system alarmowy + sterowanie bramą i monitoring obiektu

W okolicach Świeradowa Zdroju zamontowaliśmy dwustrefowy system alarmowy marki SATEL z powiadomieniem GSM. System alarmowy został podzielony na dwie niezależne strefy. Parter wraz z garażem stanowią jedną strefę, natomiast piętro na którym będą znajdować się sypialnie stanowi drugą strefę. Dodatkowo w sypialni zostanie zamontowana czujka gazu usypiającego.

Więcej…

Montaż bezprzewodowego alarmu w okolicach Leśnej

System alarmowy nie zawsze musi wiązać się z instalacją setek metrów kabli. Istnieją nowoczesne rozwiązania bezprzewodowe. Komunikacja czujek ruchu z centralą odbywa się bezprzewodowo. Czujki są zasilane bateryjnie. Okres pomiędzy wymianą baterii to około 3 lata. Centrala informuje nas o słabych bateriach za pomocą komunikatów SMS. Jedyny przewód jaki został zainstalowany to ten łączący sygnalizator zewnętrzny i wewnętrzny z centralą alarmową. Cały montaż wraz konfiguracją centrali oraz przeszkoleniem użytkowników zajął nam 4 godziny. Polecamy tego typu rozwiązania w ukończonych i wykończonych budynkach gdzie montaż okablowania jest utrudniony lub wręcz niemożliwy.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj