Alarmy

Oferujemy:

 

- Sprzedaż, montaż, konfigurację i serwis central alarmowych (włamaniowych, napadowych i pożarowych), oraz systemy monitoringu.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę.

Jupiter. Gryfów Śląski. ul. Kolejowa 65-66

tel.: 75 7814388, 75 7811454

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Możesz także pobrać i wypełnić naszą ankietę dotyczącą konfiguracji systemu alarmowego.

 

lub możesz skorzytać z konfiguratora ON-LINE na tej stronie

 

Montaże

ROZWIĄZANIE - awaria manipulatora INT-TSI - ciągłe restarty

W manipulatorach INT-TSI (z wersją oprogramowania 1.7.32 lub wyższą), które zostały uruchomione lub zrestartowane od 18 marca 2019 r., mogą występować cykliczne restarty. Sytuacja ta spowodowana jest wygaśnięciem certyfikatu głównej jednostki certyfikującej. Jako rozwiązanie tymczasowe sugerujemy zmianę daty w centrali alarmowej na dowolny dzień sprzed 18 marca 2019 r. (np. 18 marca 2018 r.) oraz wyłączenie funkcji synchronizacji zegara z serwerem czasu lub siecią GSM - jeżeli jest aktywna.

Więcej…

Montaż kamery obrotowej w okolicach miejscowości Mirsk

Montaż kamery obrotowej. Kamera posiada 3 krotny zoom i można nią obracać za pomocą dedykowanej aplikacji na telefonie komórkowym lub w programie na komputerze PC. Kamera uzupełnia założony wcześniej system kamer umożliwiając dokładniejszy monitoring dalej położonych miejsc wykorzystując bezstratne przybliżenie obrazu.

Więcej…

Monitoring restauracji w Świeradowie Zdroju

W chłodny zimowy dzień montowaliśmy monitoring w nowo otwartej restauracji w Świeradowie Zdroju. Prezentujemy kilka zdjęć z realizacji. Zastosowaliśmy kamery i rejestrator znanej marki HIKVISION. Kamery o rozdzielczości 4 Mpix wraz z dedykowanymi puszkami pod-kamerowymi.

Więcej…

Jak działa system monitoringu?

TROCHĘ HISTORII....

W roku 1942 niemiecki inżynier Walter Bruch zatrudniony przez firmę SIEMENS AG zainstalował pierwszy system monitoringu CCTV w Peenemünde na stanowisku do testowania rakiet V-2 w celu zdalnej obserwacji startów. Był on odpowiedzialny zarówno za projekt jak i wykonanie instalacji.

Więcej…

Trochę nowych zdjęć montaży

Kilka zdjęć z montaży systemów alarmowych i monitoringu.

System monitoringu w hurtowni w Mirsku

Zakończyliśmy montaż 16-kamerowego systemu CCTV w Mirsku. Kamery o wysokiej rozdzielczości monitorują obszar wokół budynku, a także w pomieszczeniach wewnętrznych.

Więcej…
© 1998-2018 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Joomla Extensions