Alarmy

Oferujemy:

 

- Sprzedaż, montaż, konfigurację i serwis central alarmowych (włamaniowych, napadowych i pożarowych), oraz systemy monitoringu.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę.

Jupiter. Gryfów Śląski. ul. Kolejowa 65-66

tel.: 75 7814388, 75 7811454

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Możesz także pobrać i wypełnić naszą ankietę dotyczącą konfiguracji systemu alarmowego.

 

lub możesz skorzytać z konfiguratora ON-LINE na tej stronie

 

Montaże

Trochę nowych zdjęć montaży

Kilka zdjęć z montaży systemów alarmowych i monitoringu.

System monitoringu w hurtowni w Mirsku

Zakończyliśmy montaż 16-kamerowego systemu CCTV w Mirsku. Kamery o wysokiej rozdzielczości monitorują obszar wokół budynku, a także w pomieszczeniach wewnętrznych.

Więcej…

Monitoring biura w Jeleniej Górze

Standardowy zestaw monitoringu przy 4 kamerach o rozdzielczości 1920x1080px czyli FullHd i przy ustawieniu reakcji kamer na ruch, oraz zastosowaniu dysku 1TB pozwala nam na zapis około 3-4 tygodni materiału. Przy zapisie ciągłym 1 godzina z jednego kanału to około 1GB danych (przy ustawieniu 15 klatek na sekundę). Pozwala nam to na zapis około 11 dni.

Więcej…

Napad na bank

Ochrona monitoringiem domu jednorodzinnego w Mirsku

Montaż kamer o rozdzielczości 4 Mpx w Mirsku. Dodatkowo zamontowane zostało oświetlenie posesji. Zdalny dostęp z telefonu i laptopa.

System monitoringu wizyjnego w Leśnej

Montaż systemu kamer w Leśnej. Zadanie było dosyć wymagające, ponieważ w nowo projektowanym wnętrzu budynku miały się znaleźć gabinety, a w nich monitory do podglądu z kamer. oraz czujki do sytemu alarmowego. Wcześniej zostało położone okablowanie. Dopiero w fazie końcowej zostały zamontowane urządzenia. Zamontowane zostało również dodatkowe oświetlenie z czujnikami zmierzchowymi.

© 1998-2018 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Joomla Extensions