Alarmy

Oferujemy:

 

- Sprzedaż, montaż, konfigurację i serwis central alarmowych (włamaniowych, napadowych i pożarowych), oraz systemy monitoringu.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizytę.

Jupiter. Gryfów Śląski. ul. Kolejowa 65-66

tel.: 75 7814388, 75 7811454

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Możesz także pobrać i wypełnić naszą ankietę dotyczącą konfiguracji systemu alarmowego.

 

lub możesz skorzytać z konfiguratora ON-LINE na tej stronie

 

Montaże

Ochrona monitoringiem domu jednorodzinnego w Mirsku

Montaż kamer o rozdzielczości 4 Mpx w Mirsku. Dodatkowo zamontowane zostało oświetlenie posesji. Zdalny dostęp z telefonu i laptopa.

System monitoringu wizyjnego w Leśnej

Montaż systemu kamer w Leśnej. Zadanie było dosyć wymagające, ponieważ w nowo projektowanym wnętrzu budynku miały się znaleźć gabinety, a w nich monitory do podglądu z kamer. oraz czujki do sytemu alarmowego. Wcześniej zostało położone okablowanie. Dopiero w fazie końcowej zostały zamontowane urządzenia. Zamontowane zostało również dodatkowe oświetlenie z czujnikami zmierzchowymi.

System alarmowy, monitoring, zestaw komputerowy oraz kasa fiskalna w Gryfowie Śląskim

Kompleksowa usługa: System alarmowy wraz z powiadomieniem i sterowaniem za pomocą telefonu. Monitoring lokalu wraz z podłączeniem do lokalnej sieci i podglądem z kamer za pomocą dedykowanego oprogramowania na dostarczonym zestawie komputerowym. Dodatkowo kasa fiskalna. Firma Jupiter od 2000r jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem kas fiskalnych Elzab. Do lokalu dostarczyliśmy także łącze internetowe.

#03 Jak prawidłowo ustawić datę w rejestratorze wideo

Często spotykamy się z sytuacją nieprawidłowej daty i godziny w rejestratorach wideo. Dotyczy to szczególnie starszych systemów. Należy pamiętać, że nieprawidłowa data lub godzina na zapisie wideo, może mieć ostatecznie wpływ na odrzucenie takiego zapisu jako np.: dowód w sprawie. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę czy data i godzina w naszym rejestratorze jest prawidłowa.

Więcej…

#02 Jak zgrać materiał video z rejestratora programem SMART PSS

Dosyć częstą sytuacją jest że nasze rejestrator jest trudno dostępny, a dodatkowo nie mamy do niego podpiętego żadnego monitora. Nasz rejestrator jest natomiast podpięty do internetu. Jak w takim wypadku zgrać filmy z takiego urządzenia. Sytuację jaką opiszemy dotyczy dosyć popularnych rejestratorów firmy BCS za pomocą programu SMART PSS. W przypadku rejestratorów innych firm czasami trzeba zastosować dedykowane do nich oprogramowanie. Być może uda nam się opisać także sposoby zgrywania video dla rejestratorów HIKVISION (np: programem iVMS-4200).

Więcej…

#01 Jak zgrać materiał video z rejestratora na pamięć USB lub dysk przenośny

Ponieważ wielu z naszych klientów zwraca się do nas z pytaniem jak zgrać film z rejestratora, postanowiliśmy napisać krótki poradnik do wydawało by się prostej czynności. Praktycznie wszystkie rejestratory (z wyjątkiem typowo sieciowych) posiadają złącze USB do którego można podłączyć pamięć zewnętrzną USB (pendrive, stick) lub dysk zewnętrzny USB (dysk przenośny) lub zewnętrzną nagrywarkę DVDRW na USB.

Więcej…
© 1998-2017 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Powered by JS Network Solutions