Oferujemy przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu 24 godziny na dobę, przez cały miesiąc za stałą opłatą bez limitu ilości pobieranych i wysyłanych danych. Nasze sieci internetowe działają na terenie miejscowości:

 
  • GRYFÓW ŚLĄSKI (bezprzewodowy, od marca 2011 także internet przewodowy światłowodowy w wybranych lokalizacjach)
  • MIRSK (bezprzewodowy)
  • LEŚNA (przewodowy i bezprzewodowy)
  • BIEDRZYCHOWICE, KAŁUŻNA (bezprzewodowy)
  • KRZEWIE WIELKIE (bezprzewodowy)
  • GIEBUŁTÓW, WOLA AUGUSTOWSKA (bezprzewodowy)
  • WOLIMIERZ (bezprzewodowy)
 

 

Posiadamy symetryczne światłowodowe łącza brzegowe o wysokiej przepustowości co pozwala nam zapewnić szybką i stabilną usługę naszym klientom, oraz bardzo wysoki upload (nawet łącze symetryczne)

 

Wszyscy nasi abonenci posiadają stały zewnętrzny adres IP, co także jest unikalną usługą na tym terenie. Dzięki temu ułatwione jest tworzenie własnych serwerów lub np.: usług monitoringu.

 

Oferujemy niezobowiązujący 14 dniowy okres testowy podczas którego można sprawdzić i przetestować działanie naszego internetu.

 

 

Jeżeli chcesz zostać naszym abonentem zadzwoń na jeden z poniższych telefonów:

75 7814388 lub 75 7811454

 

 

Zaufali nam między innymi:

GMINA MIRSKGMINA LEŚNA

 

Panel klienta sieci JupiterNet

Podaj dane do zalogowania się. ID i PIN znajdują się na samym dole każdej faktury

ID:

PIN:

 


Internet

Dostęp do internetu dla gości hotelu w Świeradowie Zdroju

Zapewnienie dostępu do internetu w hotelu to złożony problem. Szczególnie jeżeli hotel jest dość duży. Do takiego zadania trzeba podejść indywidualnie. Przedstawiamy system który sprawdzi się w każdym większym obiekcje. Jest skalowalny oraz przyjazny dla użytkownika. W odróżnieniu do domowych rozwiązań jest też przyjazny dla administratora systemu, co jest ważne jeżeli system ma działać nieprzerwanie.

Więcej…

INTERNET. Nowa promocja 2019.

26 lat internetu w Polsce

26 lat temu nawiązano pierwsze w Polsce połączenie, wykorzystujące technologię IP (internet protocol). Uniwersytet Warszawski połączył się z uniwersytetem w Kopenhadze.

Więcej…

Ransomware Jaff - znaleziono odtrutkę

Szkodliwy program Jaff, który szyfruje dane ofiar i żąda zapłacenia okupu za przywrócenie dostępu, pojawił się zaledwie kilka dni przed epidemią niesławnego WannaCry. Prowadząc analizę, eksperci z Kaspersky Lab znaleźli słaby punkt w kodzie Jaffa.

Więcej…
© 1998-2018 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Joomla Extensions