Oferujemy przewodowy i bezprzewodowy dostęp do internetu 24 godziny na dobę, przez cały miesiąc za stałą opłatą bez limitu ilości pobieranych i wysyłanych danych. Nasze sieci internetowe działają na terenie miejscowości:

 

 

GRYFÓW ŚLĄSKI (bezprzewodowy, oraz internet przewodowy światłowodowy w blokach na ulicy Sienkiewicza, Żeromskiego, Jeleniogórskiej, Akacjowej, Uczniowskiej, Lwowskiej i Kolejowej.

 

MIRSK (bezprzewodowy)

 

LEŚNA (przewodowy i bezprzewodowy)

 

BIEDRZYCHOWICE, KAŁUŻNA (bezprzewodowy)

 

KRZEWIE WIELKIE (bezprzewodowy)

 

GIEBUŁTÓW, WOLA AUGUSTOWSKA (bezprzewodowy)

 

WOLIMIERZ (bezprzewodowy)
 

 

 

Posiadamy symetryczne światłowodowe łącza brzegowe o wysokiej przepustowości co pozwala nam zapewnić szybką i stabilną usługę naszym klientom, oraz bardzo wysoki upload (nawet łącze symetryczne)

 

W większości lokalizacji jesteśmy w stanie zaoferować stały zewnętrzny adres IP. Dzięki temu ułatwione jest tworzenie własnych serwerów.

 

Oferujemy niezobowiązujący 14 dniowy okres testowy podczas którego można sprawdzić i przetestować działanie naszego internetu.

 

 

Jeżeli chcesz zostać naszym abonentem zadzwoń na jeden z poniższych telefonów:

75 7814388 lub 75 7811454

 

 

Zaufali nam między innymi:

   
   
   
   
   
   
   
   
   

 


Panel klienta sieci JupiterNet

Podaj dane do zalogowania się. ID i PIN znajdują się na samym dole każdej faktury

ID:

PIN:

 


Internet

Gigabitowa sieć lan w firmie w Gryfowie Śląskim

Obecnie podstawą funkcjonowania  firmy to przede wszystkim sprawnie działający internet. Kiedy posiadamy w naszej firmie wiele komputerów pojawia się potrzeba połączenia ich w sieci. Aby udostępniać internet oraz zasoby takie jak drukarki, dyski sieciowe, oprogramowanie potrzebujemy szybkiej i wydajnej sieci LAN. Połączenia WiFi mogą okazać się niewystarczające. Prezentujemy zdjęcia z instalacji takiej sieci w jednej z Gryfowskich firm. Stare okablowanie zostało zdemontowane. Położono nowe koryta, okablowanie i gniazda sieciowe. Zamontowano szafę rack i patchpanel. Całość obsługuje gigabitowy switch. W sieci funkcjonuje serwer plików i oprogramowania.

Więcej…

JupiterNet. Od 15 lat dostarczamy internet

W ciągu ostatnich 25 lat dostęp do sieci, czyli Internetu stał się powszechny i swobodny. Nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Synonimem internetu stały się portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter. Internet zapewnia nam rozrywkę oraz pomaga w nauce. Dzięki stałemu połączeniu z internetem możliwa jest zdalna praca, przesyłanie i wysyłanie plików oraz rozwijanie swoich zainteresowań. Nasza firma Jupiter już od 15 lat czyli od 2004 roku świadczy usługi dostępu do internetu we własnej szkieletowej sieci. W 2004 roku zaczynaliśmy od jednej anteny nadawczej zasilanej access point'em "Proxim Orinoco AP-2000" umieszczonej na dachu budynku gdzie ma lokalizację nasza firma Jupiter i jednego routera opartego na dystrybucji linuxa Freesco, a później NND oraz łącza SDI . Jeden z naszych klientów podłączonych do tej anteny jest z nami do tej pory.  Obecnie posiadamy infrastrukturę opartą na łączach światłowodowych w miejscowości Gryfów Śląski, a także łączach miedzianych i WIFI w miejscowościach Mirsk, Giebułtów, Leśna, Biedrzychowice i okolice.

Więcej…

Dostęp do internetu dla gości hotelu w Świeradowie Zdroju

Zapewnienie dostępu do internetu w hotelu to złożony problem. Szczególnie jeżeli hotel jest dość duży. Do takiego zadania trzeba podejść indywidualnie. Przedstawiamy system który sprawdzi się w każdym większym obiekcje. Jest skalowalny oraz przyjazny dla użytkownika. W odróżnieniu do domowych rozwiązań jest też przyjazny dla administratora systemu, co jest ważne jeżeli system ma działać nieprzerwanie.

Więcej…

Jak zostać "zapomnianym" w internecie

Urząd Komunikacji elektronicznej opracował ciekawy poradnik pod tytułem "Jak być "zapomnianym" w internecie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak wiele elektronicznych śladów zostawiamy korzystając na co dzień z sieci.

Więcej…

INTERNET. Nowa promocja 2019.

Od kiedy w polsce jest internet. Jak to się zaczęło?

Kiedy nawiązano pierwsze w Polsce połączenie, wykorzystujące technologię IP (internet protocol)? Uniwersytet Warszawski połączył się z uniwersytetem w Kopenhadze.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj