KOMPUTERY


Jesteśmy producentem komputerów od początku naszej działalności. Oferujemy komputery konfigurowane na życzenie klienta, a także nasze zoptymalizowane konfiguracje.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w doborze podzespołów, a także montażu komputerów. Dzięki temu Nasze zestawy cieszą się niesłabnącą popularnością.

Do oferty wprowadziliśmy także komputery i laptopy poleasingowe (używane). Jest to sprzęt tańszy, ale w pełni sprawny z oryginalnym systemem operacyjnym.


 

Allegro

Oferty sprzedaży Użytkownika

Montaże

Kompleksowa usługa: internet, monitoring oraz sprzęt komputerowy

W chłodny styczniowy dzień instalowaliśmy system monitoringu dla firmy w Gryfowie Śląskim. Oprócz samego systemu wizyjnego dostarczyliśmy łącze internetowe oraz zestaw komputerowy. Dzięki możliwości zdalnego podglądu właściciele mają możliwość monitoringu firmy mimo iż są poza nią.

Alarm i monitoring w Jeleniej Górze

W nowo remontowanym lokalu instalowaliśmy system alarmowy oraz monitoring. Dodatkowo zainstalowaliśmy zewnętrzne oświetlenie lampami ledowymi. Tym razem więcej było przygotowań. Należało zaplanować rozmieszczenie poszczególnych urządzeń: czujek ruchu, dymu oraz 2 sygnalizatorów i przygotować pod kable bruzdy. Pracę utrudniał fakt, iż w ścianach znajdowały się kable elektryczne i należało je wcześniej "zidentyfikować".

Więcej…

Wymiana systemu alarmowego i rozbudowa monitoringu w placówkach edukacyjnych w Mirsku

Nieprawidłowo działający alarm może być sporym problemem. Szczególnie wtedy kiedy dochodzi do fałszywych alarmów i w środku nocy zaczyna wyć syrena. Zaproponowaliśmy modernizację systemu na nowocześniejszy z powiadomieniem GSM oraz funkcją zdalnego sterowania alarmem za pomocą telefonu oraz pilotami. Przy okazji wymieniliśmy sygnalizator w którym znaleźliśmy opuszczone gniazdo os. Przy okazji została domontowana kolejna kamera oraz oświetlenie zmierzchowe. W kolejnej placówce zostały dołożone nowe kamery FullHD oraz wymieniony rejestrator obsługujący stare analogowe i nowe kamery FullHD jednocześnie.

Więcej…

Alarm i monitoring budowy domu w okolicach Świeradowa Zdroju

Zabezpieczenie budowy jest ważną rzeczą, w szczególności, kiedy jest ona oddalona od naszego obecnego miejsca zamieszkania. Jeżeli wstawiliśmy już okna z pomocą może przyjść zamontowanie alarmu wraz z powiadomieniem na telefon. W zimny listopadowy dzień montowaliśmy system alarmowy w nowo budowanym domu. Inwestorowi zależało na zsynchronizowaniu prac wraz z ekipą wstawiającą okna. Po południu zakończyliśmy pracę i inwestor otrzymał zamknięty budynek z działającym systemem alarmowym. Kolejna wizyta została zaplanowana podczas kładzenia tynków. Dodatkowo położyliśmy okablowanie pod przyszły monitoring budynku.

Więcej…

Rozbudowa systemu alarmowego w okolicach Mirska

Działający już system alarmowy chroniący obiekt przed ogniem i dymem za pomocą czujek dymu, rozbudowaliśmy o czujki ruchu z opcją odporności na zwierzęta. Obecnie obiekt jest kompleksowo chroniony. Został także dołożony wewnętrzny sygnalizator informujący o stanie uzbrojenia lub rozbrojenia systemu, a także informujący o alarmie. Sterowanie alarmem za pomocą pilotów, klawiatury oraz za pomocą poleceń wysyłanych SMS.

Więcej…
© 1998-2017 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj