KOMPUTERY


Jesteśmy producentem komputerów od początku naszej działalności. Oferujemy komputery konfigurowane na życzenie klienta, a także nasze zoptymalizowane konfiguracje.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w doborze podzespołów, a także montażu komputerów. Dzięki temu Nasze zestawy cieszą się niesłabnącą popularnością.

Do oferty wprowadziliśmy także komputery i laptopy poleasingowe (używane). Jest to sprzęt tańszy, ale w pełni sprawny z oryginalnym systemem operacyjnym.


 

Montaże

System alarmowy, monitoring, zestaw komputerowy oraz kasa fiskalna w Gryfowie Śląskim

Kompleksowa usługa: System alarmowy wraz z powiadomieniem i sterowaniem za pomocą telefonu. Monitoring lokalu wraz z podłączeniem do lokalnej sieci i podglądem z kamer za pomocą dedykowanego oprogramowania na dostarczonym zestawie komputerowym. Dodatkowo kasa fiskalna. Firma Jupiter od 2000r jest autoryzowanym dystrybutorem i serwisantem kas fiskalnych Elzab. Do lokalu dostarczyliśmy także łącze internetowe.

#03 Jak prawidłowo ustawić datę w rejestratorze wideo

Często spotykamy się z sytuacją nieprawidłowej daty i godziny w rejestratorach wideo. Dotyczy to szczególnie starszych systemów. Należy pamiętać, że nieprawidłowa data lub godzina na zapisie wideo, może mieć ostatecznie wpływ na odrzucenie takiego zapisu jako np.: dowód w sprawie. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę czy data i godzina w naszym rejestratorze jest prawidłowa.

Więcej…

#02 Jak zgrać materiał video z rejestratora programem SMART PSS

Dosyć częstą sytuacją jest że nasze rejestrator jest trudno dostępny, a dodatkowo nie mamy do niego podpiętego żadnego monitora. Nasz rejestrator jest natomiast podpięty do internetu. Jak w takim wypadku zgrać filmy z takiego urządzenia. Sytuację jaką opiszemy dotyczy dosyć popularnych rejestratorów firmy BCS za pomocą programu SMART PSS. W przypadku rejestratorów innych firm czasami trzeba zastosować dedykowane do nich oprogramowanie. Być może uda nam się opisać także sposoby zgrywania video dla rejestratorów HIKVISION (np: programem iVMS-4200).

Więcej…

#01 Jak zgrać materiał video z rejestratora na pamięć USB lub dysk przenośny

Ponieważ wielu z naszych klientów zwraca się do nas z pytaniem jak zgrać film z rejestratora, postanowiliśmy napisać krótki poradnik do wydawało by się prostej czynności. Praktycznie wszystkie rejestratory (z wyjątkiem typowo sieciowych) posiadają złącze USB do którego można podłączyć pamięć zewnętrzną USB (pendrive, stick) lub dysk zewnętrzny USB (dysk przenośny) lub zewnętrzną nagrywarkę DVDRW na USB.

Więcej…

System alarmowy i monitoring w Mirsku

Kompletny system alarmowy wraz z powiadomieniem telefonicznym oraz system monitoringu w miejscowości Mirsk. Realizowaliśmy dosyć ciekawe zlecenie. Klient miał dosyć nietypowe wymagania, które udało nam się z powodzeniem zrealizować. Dodatkowym utrudnieniem był zaplanowany czas realizacji. Musieliśmy się "wstrzelić" w zaplanowany czas remontu lokalu. Udało się zgrać z ekipą remontową i położyć całe okablowanie pod oba systemy.

Instalacja systemu monitoringu w okolicach Mirska

Instalacja systemu monitoringu wraz ze zdalnym dostępem. Klient prowadzący działalność agroturystyczną. Taki obiekt powinien być monitorowany i już jest. Kamery FullHD z szerokim kątem widzenia obejmują cała powierzchnię wokół budynku oraz parking. Zostały zastosowane puszki podkamerowe dla zachowania estetyki.

Więcej…
© 1998-2017 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Powered by JS Network Solutions