Terminale płatnicze są już standardem bez względu na branże. Usprawniają sprzedaż, ułatwiają codzienną pracę, jak również pomagają zwiększyć przychody firmy. Służą temu niezawodna i bezpieczna platforma przetwarzania płatności oraz szereg usług dodatkowych, które realnie wspierają prowadzenie firmy i pomagają osiągnąć przewagę na konkurencyjnym rynku.

Nieograniczone możliwości

Oferujemy rozwiązania do akceptacji kart, w tym nowoczesne terminale stacjonarne i bezprzewodowe oraz wszechstronne wsparcie w obsłudze transakcji wszystkich największych organizacji, takich jak m.in. Visa, MasterCard, Maestro czy też American Express, China Union Pay oraz Diners Club. Zapewniane jest także pełne wsparcie transakcji internetowych, niezbędne dla rozwoju firm w branży e-commerce. Międzynarodowa Platforma Rozliczeniowa obsługuje transakcje w ponad 100 walutach, dzięki czemu platforma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę firm na całym świecie. Dodatkowo jako jedyny dostawca na rynku oferuje swoim klientom usługę dynamicznego przeliczania walut (DCC) aż w 64 walutach. Obsługiwany jest cały proces przewalutowania transakcji, począwszy od zapewnienia najlepszych kursów wymiany walut i przetworzenia transakcji, aż po końcowe jej rozliczenie.

Różne potrzeby

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, dostarczamy rozwiązania dostosowane do specyfiki poszczególnych branż. W ofercie dostępne są na przykład terminale dedykowane dla hoteli, umożliwiające preautoryzacje i odwołanie preautoryzacji bezpośrednio z poziomu terminala. Innym rozwiązaniem są terminale mobilne (MPOS), które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest zasięg GPRS-zarówno w firmie, jak i w terenie. To doskonale rozwiązanie dla firm kurierskich, taksówek, na imprezach plenerowych oraz branż sprzedających usługi poza punktem handlowym, a także małych firm, które mają utrudniony dostęp do internetu czy linii telefonicznej. Terminale mobilne są wyposażone w specjalną kartę SIM-KPN, która na obszarze Unii Europejskiej łączy się z siecią o najsilniejszym sygnale.

Program wsparcia obrotu bezgotówkowego MiśP- POLSKA BEZGOTÓWKOWA 12 miesięcy bez opłat

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa - to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju, by wspierać przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. W ramach Programu otrzymają oni dofinansowanie polegające na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz miesięcznych kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jupiter: tel: 757814388, 757811454 lub za pomocą formularza kontaktowego


Kasy fiskalne

Nowy model - kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM - mobilna i kompaktowa

Elazb K1 Slim jest kasą kompaktową o wielkości zbliżonej do rozmiaru telefonu. W zależności od wersji wykonania występuje z wbudowanym na pakiecie głównym modułem WiFi/Bluetooth lub modułem Bluetooth/GPRS. K1 Slim posiada innowacyjny system wydruku na tzw. składce papieru termicznego. Łączna długość taśmy to ponad 8 metrów. W kasie zastosowany akumulator Li-pol 3,7V /2000 mAh umożliwiający pracę do 11h (przy paragonie 2 pozycyjnym drukowanym co 30 minut).

Więcej…

Od 1 lipca zmiany stawek VAT niektórych towarów

1 lipca 2020r. zacznie obowiązywać ustawa z dnia 9 sierpnia 2019r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ulegną zmianie stawki VAT niektórych towarów. Będą wymagane zmiany stawek VAT towarów w kasach fiskalnych.

Więcej…

Ministerstwo Finansów informuje o procedurze przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19

W związku z pojawiającymi się sygnałami ze strony producentów oraz podmiotów zajmujących się serwisem kas rejestrujących, dotyczącymi obaw serwisantów w zakresie przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19, Ministerstwo Finansów informuje, że w sytuacji nadzwyczajnej jaka jest obecnie spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podatnicy mogą indywidualnie zwracać się z wnioskami do naczelników urzędów skarbowych o odroczenie terminu przeglądu technicznego do lipca 2020 r. z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych z nimi sytuacji kryzysowych (poz. 374).

Wniosek powinien być złożony przed terminem przeglądu technicznego kasy rejestrującej.

Źródło: podatki.gov.pl

Kasa fiskalna - komunikat - mniej niż 30 rek. | mniej niż 30 rekordów pozostało w pamięci fiskalnej, wolnych miejsc xx, odliczanie

Każde urządzenie fiskalne (kasa fiskalna, drukarka fiskalna) posiada wbudowaną pamięć (moduł fiskalny) w której przechowuje wykonywane przez użytkownika raporty dobowe. Po zakupie i fiskalizacji moduł fiskalny jest pusty, ale w miarę użytkowania ulega on zapełnieniu.

Więcej…

Jaka kasa fiskalna online dla serwisów samochodowych?

Nowa ustawa VAT 2019 z dniem 1 maja 2019r. wprowadziła wiele zmian w polityce fiskalnej. Nakłada ona obowiązek na grupy podatników które będą musiały rozpocząć rejestrację sprzedaży za pomocą nowych kas fiskalnych ONLINE. Jedną z pierwszych branż, które będą musiały dokonać zmian będą podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon.

Więcej…

Bezpłatny terminal POS dla Twojej firmy

Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj