Kasy fiskalne
Sprawdź ceny kas fiskalnych ELZAB
Systemy alarmowe
Elektroniczne systemy zabezpieczeń
Sprawdź ceny internetu

Terminale płatnicze są już standardem bez względu na branże. Usprawniają sprzedaż, ułatwiają codzienną pracę, jak również pomagają zwiększyć przychody firmy. Służą temu niezawodna i bezpieczna platforma przetwarzania płatności oraz szereg usług dodatkowych, które realnie wspierają prowadzenie firmy i pomagają osiągnąć przewagę na konkurencyjnym rynku.

Nieograniczone możliwości

Oferujemy rozwiązania do akceptacji kart, w tym nowoczesne terminale stacjonarne i bezprzewodowe oraz wszechstronne wsparcie w obsłudze transakcji wszystkich największych organizacji, takich jak m.in. Visa, MasterCard, Maestro czy też American Express, China Union Pay oraz Diners Club. Zapewniane jest także pełne wsparcie transakcji internetowych, niezbędne dla rozwoju firm w branży e-commerce. Międzynarodowa Platforma Rozliczeniowa obsługuje transakcje w ponad 100 walutach, dzięki czemu platforma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę firm na całym świecie. Dodatkowo jako jedyny dostawca na rynku oferuje swoim klientom usługę dynamicznego przeliczania walut (DCC) aż w 64 walutach. Obsługiwany jest cały proces przewalutowania transakcji, począwszy od zapewnienia najlepszych kursów wymiany walut i przetworzenia transakcji, aż po końcowe jej rozliczenie.

Różne potrzeby

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów, dostarczamy rozwiązania dostosowane do specyfiki poszczególnych branż. W ofercie dostępne są na przykład terminale dedykowane dla hoteli, umożliwiające preautoryzacje i odwołanie preautoryzacji bezpośrednio z poziomu terminala. Innym rozwiązaniem są terminale mobilne (MPOS), które sprawdzają się wszędzie tam, gdzie jest zasięg GPRS-zarówno w firmie, jak i w terenie. To doskonale rozwiązanie dla firm kurierskich, taksówek, na imprezach plenerowych oraz branż sprzedających usługi poza punktem handlowym, a także małych firm, które mają utrudniony dostęp do internetu czy linii telefonicznej. Terminale mobilne są wyposażone w specjalną kartę SIM-KPN, która na obszarze Unii Europejskiej łączy się z siecią o najsilniejszym sygnale.

Program wsparcia obrotu bezgotówkowego MiśP- POLSKA BEZGOTÓWKOWA 12 miesięcy bez opłat

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego Polska Bezgotówkowa - to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji płatniczych Visa i MasterCard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju, by wspierać przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć przyjmowanie płatności za swoje towary i usługi za pomocą kart płatniczych. W ramach Programu otrzymają oni dofinansowanie polegające na pokryciu kosztów związanych z otrzymaniem terminala do akceptacji kart oraz miesięcznych kosztów obsługi płatności bezgotówkowych przez okres 12 miesięcy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jupiter: tel: 757814388, 757811454 lub za pomocą formularza kontaktowego