Szukasz dobrej i niezawodnej kasy fiskalnej?

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą i serwisantem kas fiskalnych ELZAB - wiodącego na rynku polskiego producenta urządzeń fiskalnych. Kasa fiskalna jest niezbędnym elementem w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej i sprzedaży towarów i usług osobom fizycznym. Poszukujesz kasy fiskalnej w miejscowości GRYFÓW ŚLĄSKI. Posiadamy kasy fiskalne dla różnych branż. Kasy fiskalne dla  lekarzy. Kasy fiskalne dla mechaników samochodowych. Kasy fiskalne dla gastronomi. Posiadamy w sprzedaży kasy fiskalne mobilne oraz stacjonarne, a także inne urządzenia np. drukarki fiskalne.

Kasy fiskalne ON-LINE

Od 1 maja 2019r weszła w życie nowa ustawa o VAT. Wprowadza ona wiele zmian w dotychczasowej polityce fiskalnej. Jedną z największych zmian jest wprowadzenie kas fiskalnych ON-LINE. Kasy te będą podłączone do internetu tak jak telefon czy laptop i będą przesyłać dane do Centralnego Repozytorium Kas prowadzonego przez Ministerstwo Finansów. ELZAB posiada w swojej ofercie szerokie spektrum kas fiskalnych ON-LINE, od kas mobilnych do stacjonarnych. W przypadku kas ONLINE obsługujemy także firmy z miejscowości Gryfów Śląski.

Kasa fiskalna i terminal płatniczy

Nowoczesne kasy fiskalne ONLINE współpracują z terminalami płatniczymi. Jeśli nie posiadasz jeszcze terminala płatniczego możesz skorzystać z programu POLSKA BEZGOTÓWKOWA i użytkować do 3 terminali całkowicie bezpłatnie przez 12 miesięcy

Serwis kasy fiskalnej

Urządzenia fiskalne wymagają obowiązkowych przeglądów. Raz na 2 lata wymagany jest obowiązkowy przegląd kasy fiskalnej. Zwróć uwagę na koszty takich przeglądów. U nas zawsze konkurencyjne ceny obsługi serwisowej. 

AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA I SERWIS KAS FISKALNYCH ELZAB od 2000r.

GRYFÓW ŚLĄSKI ul. KOLEJOWA 65-66

tel: 757814388 | 757811454 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Kasy fiskalne

Nowy model - kasa fiskalna ELZAB K1 SLIM - mobilna i kompaktowa

Elazb K1 Slim jest kasą kompaktową o wielkości zbliżonej do rozmiaru telefonu. W zależności od wersji wykonania występuje z wbudowanym na pakiecie głównym modułem WiFi/Bluetooth lub modułem Bluetooth/GPRS. K1 Slim posiada innowacyjny system wydruku na tzw. składce papieru termicznego. Łączna długość taśmy to ponad 8 metrów. W kasie zastosowany akumulator Li-pol 3,7V /2000 mAh umożliwiający pracę do 11h (przy paragonie 2 pozycyjnym drukowanym co 30 minut).

Więcej…

Od 1 lipca zmiany stawek VAT niektórych towarów

1 lipca 2020r. zacznie obowiązywać ustawa z dnia 9 sierpnia 2019r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ulegną zmianie stawki VAT niektórych towarów. Będą wymagane zmiany stawek VAT towarów w kasach fiskalnych.

Więcej…

Ministerstwo Finansów informuje o procedurze przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19

W związku z pojawiającymi się sygnałami ze strony producentów oraz podmiotów zajmujących się serwisem kas rejestrujących, dotyczącymi obaw serwisantów w zakresie przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19, Ministerstwo Finansów informuje, że w sytuacji nadzwyczajnej jaka jest obecnie spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podatnicy mogą indywidualnie zwracać się z wnioskami do naczelników urzędów skarbowych o odroczenie terminu przeglądu technicznego do lipca 2020 r. z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych z nimi sytuacji kryzysowych (poz. 374).

Wniosek powinien być złożony przed terminem przeglądu technicznego kasy rejestrującej.

Źródło: podatki.gov.pl

Kasa fiskalna - komunikat - mniej niż 30 rek. | mniej niż 30 rekordów pozostało w pamięci fiskalnej, wolnych miejsc xx, odliczanie

Każde urządzenie fiskalne (kasa fiskalna, drukarka fiskalna) posiada wbudowaną pamięć (moduł fiskalny) w której przechowuje wykonywane przez użytkownika raporty dobowe. Po zakupie i fiskalizacji moduł fiskalny jest pusty, ale w miarę użytkowania ulega on zapełnieniu.

Więcej…

Jaka kasa fiskalna online dla serwisów samochodowych?

Nowa ustawa VAT 2019 z dniem 1 maja 2019r. wprowadziła wiele zmian w polityce fiskalnej. Nakłada ona obowiązek na grupy podatników które będą musiały rozpocząć rejestrację sprzedaży za pomocą nowych kas fiskalnych ONLINE. Jedną z pierwszych branż, które będą musiały dokonać zmian będą podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon.

Więcej…

Bezpłatny terminal POS dla Twojej firmy

Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj