Firma JUPITER została założona w 1998 roku. Zaczynaliśmy od malutkiego sklepiku z dala od centrum Gryfowa. Na nowym miejscu i w obecnym składzie czteroosobowym pracujemy od października 2001 roku.
Posiadamy sklep położony blisko centrum przy głównej części handlowej miasta, o reprezentacyjnym wyglądzie, dość dobrym zaopatrzeniu i szerokiej ofercie sprzętowo-programowej.

Od 2000 roku prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych firmy Elzab.

W roku 2004 powstała bezprzewodowa sieć JupiterNet, do której przyłączamy coraz więcej miejscowości.

W roku 2014 na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń rozpoczęliśmy świadczenie usług monitoringu (kamery, rejestratory) oraz montażu i konfiguracji systemów alarmowych.

 

Oczywiście przez ten czas nabraliśmy doświadczenia i służymy radą i pomocą wszystkim potrzebującym. Naszą ambicją jest bycie najlepszym sklepem i serwisem nie tylko komputerowym w Gryfowie i szeroko pojętej okolicy i uparcie do tego dążymy. Oczywiście nasz rozwój nie jest tylko naszą zasługą ale może nawet przede wszystkim Naszych Klientów którzy nam zaufali.

Dziękujemy!

 

 

 

 


 

Zdjęcie archiwalne. W sklepie pojawia się pierwszy monitor LCD.

 

Zdjęcie archiwalne. W 2017 roku do naszego serwisu trafia wyprodukowany przez nas w 2001 roku komputer. Działał do tej pory.