Mirsk - monitoring - rejestratory

Skuteczność monitoringu obiektu musi spełniać kilka określonych zasad. Obecnie ceny systemów monitoringu (kamery i rejestrator) spadły do akceptowalnych poziomów. Warto więc zastanowić się nad montażem takiego sytemu w domu lub firmie.

Działanie prewencyjne

Jeżeli nasz budynek (obiekt) może być narażony na włamania -  kamery i widoczne oznakowanie obiektu spowoduje prewencyjną ochronę takiego obiektu przed wtargnięciem (włamaniem). Złodziej wybierze zawsze obiekt w którym mniej będzie narażony na złapanie lub wykrycie.

System monitoringu

System monitoringu CCTV składa się z kilku składników. Głównym sercem takiego systemu jest rejestrator z dyskiem twardym na którym są zapisywane nagrania z podłączonych do niego kamer. Najczęściej do "zmonitorowania" budynku jednorodzinnego powinny wystarczyć 4 kamery. W niektórych przypadkach kiedy obiekt jest duży, posiada ganki lub nietypową bryłę montuje się większą ilość kamer. Nasza firma instaluje kamery o rozdzielczościach minimum 4Mpix takich marek jak HIKVISION czy BCS z funkcją WDR lub DWDR. W zależności od potrzeby długości przechowywania nagrań montujemy specjalne dyski dedykowane do rejestratorów o pojemnościach nie mniejszych niż  1TB co pozwala na przechowanie minimum 3 tygodniowych w zapisów nagrań. Czas zapisu można zwiększać np. montując dyski o większych pojemnościach.

Kamery z kartą pamięci

Istnieje możliwość montażu pojedynczej samodzielnej kamery, która będzie rejestrowała obraz na zamontowanej wewnątrz karcie pamięci. Należy zdawać sobie sprawę, że czas zapisu na takiej karcie jest znacznie krótszy niż na dysku twardym rejestratora. Do takiej kamery należy doprowadzić zasilanie.

Okablowanie

Jeżeli budujesz już teraz rozważ położenie okablowania pod przyszły system monitoringu lub system alarmowy. Możemy "położyć" okablowanie pod przyszłe systemy monitoringu, alarmu czy wideodomofonu. Jeżeli posiadasz wykończony budynek jesteśmy w stanie ułożyć okablowanie w sposób niewidoczny lub prawie niewidoczny. Nie polecamy bezprzewodowych systemów monitoringu.

Zdalny podgląd

Polecane przez nas rejestratory posiadają po podłączeniu ich do internetu możliwość zdalnego podglądu. Za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, tablecie lub za pomocą programu na komputerze możesz zdalnie monitorować swój obiekt lub zlecić to centrum monitoringu.

Systemy monitorinku - kamery - Gryfów Śląski

Modernizacja

Istnieje możliwość modernizacji dotychczas posiadanego systemu monitoringu. Można stopniowo zmodernizować swoje kamery pozostając przy dotychczasowym okablowaniu stopniowo wymieniając je na kamery o wyższych rozdzielczościach. Pierwszym punktem jest wymiana rejestratora, który obsłuży dotychczas posiadane kamery oraz nowe.

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie w montażu okablowania strukturalnego. Montaż instalacji monitoringu, alarmowych sieci internetowych LAN i WiFi. Posiadamy także szeroką wiedzę informatyczną. Nasz firma działa na  terenie Mirska od 1998r. Obsługujemy firmy i osoby prywatne z Mirska oraz miejscowości Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz oraz w miejscowościach powiatu Lubańskiego, Lwóweckiego i jeleniogórskiego

Ceny systemów monitoringu

Każdy obiekt jest trochę inny. Różne są także potrzeby i wymagania klientów dlatego wycena systemu następuje po obejrzeniu obiektu. Umawiamy się na bezpłatną i niezobowiązującą wizytę, po której jesteśmy w stanie wycenić sprzęt.

Kontakt

 

SYSTEMY MONITORINGU ALARMOWE WIDEODOMOFONY SIECI

GRYFÓW ŚLĄSKI ul. KOLEJOWA 65-66

tel. 757814388, 757811454, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Montaże

Bezprzewodowy system alarmowy z reakcją grupy interwencyjnej

Prezentujemy zdjęcia z montażu systemu alarmowego w wypoczynkowych domkach holenderskich. System został podpięty pod firmę ochroniarską z reakcją grupy interwencyjnej ALMAK SECURITY.

Więcej…

Montaż i konfiguracja kamer obrotowych dla firmy Lederzentrum

Zamontowaliśmy i skonfigurowaliśmy dwie kamery obrotowe dla firmy Lederzentrum. Kamery pokrywają swoim zasięgiem praktycznie cały teren firmy. Są także wspomagane klasycznymi stało-ogniskowymi kamerami. Zaprogramowana została funkcja patrolu oraz trasy.

Więcej…

Cztery kamery i domofon w okolicach miejscowości MIRSK

System monitoringu HIKVISION składający się z czterech 4Mpixelowych kamer zamontowaliśmy w okolicach miejscowości MIRSK. Dodatkowo zamontowaliśmy domofon otwierający bramę wjazdową. 

Więcej…

Instalacja kamer monitoringu HIKVISION i systemu alarmowego Satel Perfecta

W nowo budowanym domu jednorodzinnym instalowaliśmy okablowanie, a następnie podzespoły systemów CCTV oraz systemu SSWiN Satel Perfecta. Tym razem na monitoring wykorzystaliśmy skrzynkę podtynkową w której zamontowaliśmy zasilacz buforowy wraz z akumulatorem. W systemie alarmowym zastosowaliśmy czujniki ruchu BOSCH oraz dualne OPTEX. System alarmowy został podzielony na strefy dzienną oraz nocną.

Więcej…

Montaż kamer dla pensjonatu w Świeradowie Zdroju

W pięknie położonym pensjonacie w Świeradowie Zdroju montowaliśmy kamerę do już istniejącego systemu monitoringu.

Więcej…

System monitoringu ochrony domu i instalacji paneli fotowoltaicznych

W okolicach jeleniej Góry zamontowaliśmy system monitoringu domu jednorodzinnego. Dodatkowo zamontowaliśmy kamerę wraz z oświetleniem do podglądu instalacji fotowoltaicznej. Na słupie została zamontowana lampa ledowa z czujnikiem zmierzchowym, oraz kamera obejmująca całą instalację fotowoltaiczną. Skonfigurowaliśmy możliwość zdalnego podglądu za pomocą aplikacji na smartfonie.

Więcej…

Montaż systemu alarmowego w okolicach Olszyny Lubańskiej

Zdjęcia z montażu systemu alarmowego Satel Perfecta w okolicach miejscowości Olszyna Lubańska. Zastosowaliśmy znane i niezawodne czujki ruchu BOSCH. Sterowanie centrali alarmowej (wyłączanie i załączanie uzbrojenia za pomocą pilotów).

Więcej…

System alarmowy i system monitoringu w placówce publicznej

Prezentujemy zdjęcia z montażu systemu alarmowego oraz systemu monitoringu w placówce publicznej w Leśnej. Zastosowano markowy sprzęt. Kilkanaście czujników ruchu Bosch, czujniki dymu Satel. Dodatkowo budynek chroni system monitoringu marki HIKVISION.

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj