Prezentacja możliwości manipulatora dotykowego Satel INT-TSG-BSB. Manipulator podłączony do centrali alarmowej Satel INTEGRA 128 WRL. 4 makra realizujące uzbrajanie i rozbrajanie poszczególnych stref. Przegląd opcji MENU manipulatora.

Manipulator został zaprojektowany tak, by jego obsługa od strony instalatora była jak najprostsza. Jednym z udogodnień jest zastosowanie gniazda na kartę microSB. Taki nośnik pamięci służy nie tylko do przechowywania np. plików graficznych − które można wykorzystać do tworzenia indywidualnego tła dla danego użytkownika na wygodnym, wyświetlaczu o przekątnej 4,3 cala − ale także do instalowania zaktualizowanego oprogramowania manipulatora.

Zapraszamy wszystkich z okolic: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Olszyna, Lubań, Leśna, Oleszna Podgórska, Kamień i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.