W okolicach Świeradowa Zdroju zamontowaliśmy dwustrefowy system alarmowy marki SATEL z powiadomieniem GSM. System alarmowy został podzielony na dwie niezależne strefy. Parter wraz z garażem stanowią jedną strefę, natomiast piętro na którym będą znajdować się sypialnie stanowi drugą strefę. Dodatkowo w sypialni zostanie zamontowana czujka gazu usypiającego.

W każdej strefie znajduje się niezależna klawiatura z wyświetlaczem LCD w celu umożliwienia łatwego sterowania systemem alarmowym. Dodatkową możliwością jest sterowanie bramą garażową otwieranie/zamykanie tym samym zestawem pilotów, który służy do uzbrajania i rozbrajania systemu alarmowego. Podczas otwierania bramy pilotem następuje automatyczne rozbrojenie systemu alarmowego. Zamontowaliśmy także system monitoringu złożonego z 4 kamer o rozdzielczości 4Mpix z możliwością zdalnego podglądu przez internet.

 

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Lwówek Śląski, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.