Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy stabilne łącza dostępowe wraz z łączami zapasowymi o przepustowości około 600 Mbit. Nowoczesny szkielet sieci. Stały 24h monitoring kluczowych elementów infrastruktury szkieletowej zapewnia szybką reakcję na ewentualne problemy z internetem. Bezproblemowy kontakt i szybkie usuwanie usterek to coś co nas wyróżnia.

Lokalizacje

Posiadamy światłowodowy dostęp do internetu w miejscowości Gryfów Śląski (bloki Żeromskiego, Akacjowa, Jeleniogórska, Sienkiewicza i Uczniowska) w pozostałych lokalizacjach internet dostarczamy za pomocą sieci WIFI z wielu punktów rozmieszczonych na terenie miasta Gryfów Śląski. Oprócz Gryfowa Śląskiego internet możemy podłączyć w miejscowościach Wieża, Krzewie Wielkie, Biedrzychowice.
Internet w Mirsku  możemy podłączyć poprzez WIFI z kilku punktów rozmieszczonych na terenie miasta Mirska. Internet w Giebułtowie możemy podłączyć z nadajników znajdujących się bezpośrednio w Giebułtowie
Internet w Leśnej jest realizowany na łączach kablowych oraz poprzez WIFI z kilkunastu punktów rozmieszczonych na terenie miasta Leśna.
W miejscowości Leśna posiadamy dedykowane łącza internetowe o dużej przepustowości.

Mapa zasięgu

Klikając tutaj możesz sprawdzić zasięg naszego internetu MAPA ZASIĘGU (strona otworzy się w nowym oknie)

Sprzęt

Nasza infrastruktura oparta jest na sprzęcie takich marek jak: Ubiquiti, Mikrotik, Dell oraz na własnych autorskich rozwiązaniach informatycznych. Stała kopia zapasowa kluczowych elementów naszej infrastruktury internetowej zapewnia bezawaryjną pracę. Jako pierwsi  zbudowaliśmy sieć światłowodową łączącą bloki w Gryfowie Śląskim.

Szybki Internet w Gryfowie Mirsku Leśnej Biedrzychowicach Giebułtowie Krzewie Wielkie

Foto: JupiterNet. Jeden z naszych routerów brzegowych.

Szybki Internet w Gryfowie Mirsku Leśnej Biedrzychowicach Giebułtowie Krzewie Wielkie Swiatłowody

Foto: JupiterNet. Elementy naszej infrastruktury internetowej w Gryfowie Śląskim, Mirsku, Giebułtowie, Leśnej, Biedrzychowicach i okolicach.

Pakiety internetowe

Staramy się dopasować ofertę do użytkownika i jego wymagań. Zapewniamy zróżnicowaną ofertę internetu. Jeżeli istnieje potrzeba niestandardowych prędkości (np. do podglądu monitoringu), jesteśmy elastyczni i potrafimy się dopasować. Zapewniamy wszystkie elementy urządzeń u klienta: routery, wzmacniacze sygnału WIFI, okablowanie strukturalne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemowe działanie podłączonych urządzeń: komputerów, telefonów, tabletów, telewizorów, rejestratorów itp. Cennik standardowych abonamentów.

Nasze doświadczenie zdobyte dzięki prowadzeniu sklepu komputerowego pozwala także na zapewnienie klientowi nie tylko wsparcia od strony internetu, ale także pomoc w złożonych naprawach sprzętu komputerowego od strony systemowej jak i sprzętowej. Posiadamy także w sprzedaży komputery i laptopy po-leasingowe dedykowane do korzystania z internetu w cenie poniżej 700zł z gwarancją.

Kontakt

Możesz kontaktować się z nami pod numerami telefonów 75 7814388, 757811454 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jupiter ul. Kolejowa 65-66 Gryfów Śląski

Foto: Pete Linforth z Pixabay, Jupiter