Bezpłatny terminal POS bezgotówkowy do firmy

Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Klienci lubią wygodę

Klienci chętniej wybierają punkty gdzie mogą zapłacić kartą lub obecnie także telefonem. Jest to wygodne, nie muszą szukać bankomatów i nie muszą nosić ze sobą gotówki. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacją kiedy klient pytał o możliwość płatności kartą i kiedy słyszał odmowę i rezygnował z zakupu. Klient jest bardziej skory do zrobienia większych zakupów jeżeli punkt posiada terminal płatniczy.

Jak Cię widzą tak cię piszą

Posiadanie terminala to nie tylko ułatwienie dla klientów i sprzedawców, to także polepszenie wizerunku Twojej firmy. Posiadanie terminala powoduje także, że klient chętniej wróci do Ciebie na zakupy.

Dodatkowe opcje

Oprócz samych płatności kartami na terminalu można sprzedawać dodatkowe usługi: Płatności w walucie karty DCC czy doładowania prepaid

Dla różnych branż

W ofercie są dostępne są terminale dedykowane do specyficznych zastosowań np. dla hoteli z opcją preautoryzacji i odwołaniem preautoryzacji. Terminale mobilne (mPOS), których można używać w terenie - doskonale sprawdzają się w taksówkach, firmach kurierskich oraz na imprezach organizowanych w plenerze.

Ile kosztuje terminal POS?

Jeżeli nie posiadamy w ogóle terminala płatniczego możemy skorzystać ze specjalnego Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego "POLSKA BEZGOTÓWKOWA" - jest to wspólna inicjatywa wydawców kart, agentów rozliczeniowych, organizacji płatniczych VISA i MASTERCARD przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Rozwoju.
W ramach tego programu firmy które nie posiadają terminala, a chcą przyjmować płatności bezgotówkowe mogą otrzymać dofinansowanie polegające na pokryciu kosztów posiadania terminala przez okres 12 miesięcy.

Jak długo się czeka na pieniądze?

Pieniądze z transakcji terminalowych są na koncie przedsiębiorcy na drugi dzień od dokonania transakcji.

Jakie są koszty terminala i prowizji od transakcji po 12 bezpłatnych miesiącach?

Stawki prowizyjne wachają się od 0,45% do 0,75% od transakcji na kartach polskich. W niektórych przypadkach prowizja może być znacznie niższa. Koszt najmu terminala wacha się w zależności od posiadanego modelu terminala i jest to najczęściej kwota pomiędzy 30 a 55 zł.

Czy to jest bezpieczne?

Bezpieczeństwo płatności to podstawa. Dlatego i od strony klienta i od strony sprzedawcy wszystko jest szyfrowane. Obsługa terminala jest prosta. Istnieje także możliwość integracji terminala z kasą fiskalną czy programem do obsługi sprzedaży.

Internet do terminala

Aby terminal płatniczy mógł funkcjonować potrzebuje dostępu do internetu. Może on być realizowany za pomocą podpięcia się terminalem do lokalnej sieci (routera) za pomocą kabla lub za pomocą WIFI. W przypadkach gdzie nie ma internetu stacjonarnego w terminalu montuje się kartę SIM która łączy się z siecią gsm GPRS.

Jeżeli jesteś zainteresowany wprowadzeniem obsługi płatności bezgotówkowych lub obniżeniem kosztów obsługi obecnego terminala skontaktuj się z nami:


tel.: 757814388
tel.: 757811454
LUB POPRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY

Zapraszamy firmy z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Krzewie, Młyńsko, Proszówka, Rząsiny, Ubocze, Wieża, Wolbromów, Mirsk, Mroczkowice, Orłowice, Krobica, Przecznica, Gajówka, Grudza, Kwieciszowice, Proszowa, Kłopotnica, Karłowiec, Brzeziniec, Rębiszów, Giebułtów, Kamień, Kotlina, Gierczyn, Mlądz, Świeradów Zdrój, Czerniawa Zdrój, Lubomierz, Pławna, Golejów, Milęcice, Pasiecznik, Janice, Zalesie, Chmieleń, Radoniów, Wojciechów, Maciejowiec, Oleszna, Popielówek, Pokrzywnik, Wleń, Bełczyna, Bystrzyca, Marczów, Nielestno, Przeździedza, Modrzewie, Klecza, Pilchowice, Strzyżowiec, Łupki, Radomice, Tarczyn, Stara Kamienica, Mała Kamienica, Nowa Kamienica, Barcinek, Rybnica, Antoniów, Kopaniec, Chromiec, Wojcieszyce, Kromnów, Olszyna, Grodnica, Bożkowice, Olszyna Dolna, Zapusta, Karłowice, Kałużna, Biedrzychowice, Krzewie Małe, Nowa Świdnica, Lubań, Henryków Lubański, Pisarzowice, Jałowiec, Kościelnik, Kościelniki Dolne, Uniegoszcz, Radostów Dolny, Radostów Górny, Radostów Średni, Mściszów, Nawojów Łużycki, Nawojów Śląski, Radogoszcz, Uniegoszcz oraz firmy z całej Polski.


Kasy fiskalne

Od 1 lipca zmiany stawek VAT niektórych towarów

1 lipca 2020r. zacznie obowiązywać ustawa z dnia 9 sierpnia 2019r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ulegną zmianie stawki VAT niektórych towarów. Będą wymagane zmiany stawek VAT towarów w kasach fiskalnych.

Więcej…

Ministerstwo Finansów informuje o procedurze przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących w związku z zagrożeniem wirusem COVID-19

W związku z pojawiającymi się sygnałami ze strony producentów oraz podmiotów zajmujących się serwisem kas rejestrujących, dotyczącymi obaw serwisantów w zakresie przeprowadzania przeglądów okresowych kas rejestrujących związanych z zagrożeniem wirusem COVID-19, Ministerstwo Finansów informuje, że w sytuacji nadzwyczajnej jaka jest obecnie spowodowana rozprzestrzenianiem się koronawirusa, podatnicy mogą indywidualnie zwracać się z wnioskami do naczelników urzędów skarbowych o odroczenie terminu przeglądu technicznego do lipca 2020 r. z uwagi na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, w związku z ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych z nimi sytuacji kryzysowych (poz. 374).

Wniosek powinien być złożony przed terminem przeglądu technicznego kasy rejestrującej.

Źródło: podatki.gov.pl

Kasa fiskalna - komunikat - mniej niż 30 rek. | mniej niż 30 rekordów pozostało w pamięci fiskalnej, wolnych miejsc xx, odliczanie

Każde urządzenie fiskalne (kasa fiskalna, drukarka fiskalna) posiada wbudowaną pamięć (moduł fiskalny) w której przechowuje wykonywane przez użytkownika raporty dobowe. Po zakupie i fiskalizacji moduł fiskalny jest pusty, ale w miarę użytkowania ulega on zapełnieniu.

Więcej…

Jaka kasa fiskalna online dla serwisów samochodowych?

Nowa ustawa VAT 2019 z dniem 1 maja 2019r. wprowadziła wiele zmian w polityce fiskalnej. Nakłada ona obowiązek na grupy podatników które będą musiały rozpocząć rejestrację sprzedaży za pomocą nowych kas fiskalnych ONLINE. Jedną z pierwszych branż, które będą musiały dokonać zmian będą podatnicy sprzedający paliwo oraz świadczący usługi mechaniki pojazdowej i wymiany opon.

Więcej…

Bezpłatny terminal POS dla Twojej firmy

Terminale płatnicze POS na stałe zagościły w sklepach i punktach usługowych w Polsce. Mimo to jest wiele miejsc gdzie trudno nam zapłacić kartą płatniczą czy telefonem. Wiele firm obawia się wprowadzenia takich terminali do swojego biznesu. Obawiają się kosztów takich terminali, które obecnie znacznie spadły i wcale nie są wysokie. Co ciekawe obecnie można mieć nowoczesny terminal płatniczy całkowicie bezpłatnie.

Więcej…

Kasy fiskalne ON-LINE - Ustawa o VAT weszła w życie z dniem 1 maja 2019r. (aktualizacja 23-05-2019)

AKTUALIZACJA (23-05-2019)

Zgodnie z rozporządzeniem Ministerstwa Finansów w sprawie kas rejestrujących z dnia 30 kwietnia 2019 r. obowiązuje nowa matryca stawek podatkowych dla wszystkich urządzeń fiskalnych (online, kopia papierowa i kopia elektroniczna) fiskalizowanych od 1 maja 2019 r.

A=23%
B=8%
C=5%
D=0%
E=ZW
F,G – stawki dodatkowe lub zero techniczne.

W kasach, które pracowały na rynku jeszcze przed 1 maja 2019 roku, należy dokonać zmiany stawek VAT na powyższą kolejność najpóźniej do 31 lipca 2019 roku. Dodatkowo osoby obsługujące kasę fiskalną (kasjerzy) muszą wypełnić Oświadczenie kasjera o zapoznaniu się z informacją o zasadach ewidencji

Firma Jupiter od 2000r. jest autoryzowanym sprzedawcą i serwisantem kas fiskalnych ELZAB. Prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych online na terenie miejscowości: Gryfów Śląski, Mirsk, Lwówek Śląski, Lubań, Świeradów Zdrój, Leśna oraz terenach powiatu Lwóweckiego i Lubańskiego. Zobacz CENNIK KAS FISKALNYCH ONLINE

Więcej…
© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj