Montaże

Monitoring restauracji w Świeradowie Zdroju

W chłodny zimowy dzień montowaliśmy monitoring w nowo otwartej restauracji w Świeradowie Zdroju. Prezentujemy kilka zdjęć z realizacji. Zastosowaliśmy kamery i rejestrator znanej marki HIKVISION. Kamery o rozdzielczości 4 Mpix wraz z dedykowanymi puszkami pod-kamerowymi.

Więcej…

Jak działa system monitoringu?

TROCHĘ HISTORII....

W roku 1942 niemiecki inżynier Walter Bruch zatrudniony przez firmę SIEMENS AG zainstalował pierwszy system monitoringu CCTV w Peenemünde na stanowisku do testowania rakiet V-2 w celu zdalnej obserwacji startów. Był on odpowiedzialny zarówno za projekt jak i wykonanie instalacji.

Więcej…

Trochę nowych zdjęć montaży

Kilka zdjęć z montaży systemów alarmowych i monitoringu.

System monitoringu w hurtowni w Mirsku

Zakończyliśmy montaż 16-kamerowego systemu CCTV w Mirsku. Kamery o wysokiej rozdzielczości monitorują obszar wokół budynku, a także w pomieszczeniach wewnętrznych.

Więcej…

Monitoring biura w Jeleniej Górze

Standardowy zestaw monitoringu przy 4 kamerach o rozdzielczości 1920x1080px czyli FullHd i przy ustawieniu reakcji kamer na ruch, oraz zastosowaniu dysku 1TB pozwala nam na zapis około 3-4 tygodni materiału. Przy zapisie ciągłym 1 godzina z jednego kanału to około 1GB danych (przy ustawieniu 15 klatek na sekundę). Pozwala nam to na zapis około 11 dni.

Więcej…

Napad na bank

© 1998-2018 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Joomla Extensions