Kasy fiskalne ON-LINE
Perfekcyjna centrala alarmowa SATEL
Sterowanie systemem alarmowym za pomocą urządzeń mobilnych to rozwiązanie, którego popularność stale rośnie. Dlatego do zdalnej obsługi central PERFEC...
Atrakcyjne pakiety internetu
Bezpłatny okres testowy
Alarmy i Monitoring
Bezpłatrna wycena u klienta. Konkurencyjne ceny. Profesjonalny montaż. Inteligentne domy.
Komutery Stacjonarne Gamingowe
Składamy dowolne konfiguracje.
szybki-internet-gryfów-śląski-mirsk-leśna-biedrzychowice-krzewie-wielkie

W ciągu ostatnich 25 lat dostęp do sieci, czyli Internetu stał się powszechny i swobodny. Nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Synonimem internetu stały się portale społecznościowe takie jak Facebook czy Twitter. Internet zapewnia nam rozrywkę oraz pomaga w nauce. Dzięki stałemu połączeniu z internetem możliwa jest zdalna praca, przesyłanie i wysyłanie plików oraz rozwijanie swoich zainteresowań. Nasza firma Jupiter już od 15 lat czyli od 2004 roku świadczy usługi dostępu do internetu we własnej szkieletowej sieci. W 2004 roku zaczynaliśmy od jednej anteny nadawczej zasilanej access point'em "Proxim Orinoco AP-2000" umieszczonej na dachu budynku gdzie ma lokalizację nasza firma Jupiter i jednego routera opartego na dystrybucji linuxa Freesco, a później NND oraz łącza SDI . Jeden z naszych klientów podłączonych do tej anteny jest z nami do tej pory.  Obecnie posiadamy infrastrukturę opartą na łączach światłowodowych w miejscowości Gryfów Śląski, a także łączach miedzianych i WIFI w miejscowościach Mirsk, Giebułtów, Leśna, Biedrzychowice i okolice.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy stabilne łącza dostępowe wraz z łączami zapasowymi o przepustowości około 600 Mbit. Nowoczesny szkielet sieci. Stały 24h monitoring kluczowych elementów infrastruktury szkieletowej zapewnia szybką reakcję na ewentualne problemy z internetem. Bezproblemowy kontakt i szybkie usuwanie usterek to coś co nas wyróżnia.

Lokalizacje

Posiadamy światłowodowy dostęp do internetu w miejscowości Gryfów Śląski (bloki Żeromskiego, Akacjowa, Jeleniogórska, Sienkiewicza i Uczniowska) w pozostałych lokalizacjach internet dostarczamy za pomocą sieci WIFI z wielu punktów rozmieszczonych na terenie miasta Gryfów Śląski. Oprócz Gryfowa Śląskiego internet możemy podłączyć w miejscowościach Wieża, Krzewie Wielkie, Biedrzychowice.
Internet w Mirsku  możemy podłączyć poprzez WIFI z kilku punktów rozmieszczonych na terenie miasta Mirska. Internet w Giebułtowie możemy podłączyć z nadajników znajdujących się bezpośrednio w Giebułtowie
Internet w Leśnej jest realizowany na łączach kablowych oraz poprzez WIFI z kilkunastu punktów rozmieszczonych na terenie miasta Leśna.
W miejscowości Leśna posiadamy dedykowane łącza internetowe o dużej przepustowości.

Mapa zasięgu

Klikając tutaj możesz sprawdzić zasięg naszego internetu MAPA ZASIĘGU (strona otworzy się w nowym oknie)

Sprzęt

Nasza infrastruktura oparta jest na sprzęcie takich marek jak: Ubiquiti, Mikrotik, Dell oraz na własnych autorskich rozwiązaniach informatycznych. Stała kopia zapasowa kluczowych elementów naszej infrastruktury internetowej zapewnia bezawaryjną pracę. Jako pierwsi  zbudowaliśmy sieć światłowodową łączącą bloki w Gryfowie Śląskim.

Szybki Internet w Gryfowie Mirsku Leśnej Biedrzychowicach Giebułtowie Krzewie Wielkie

Foto: JupiterNet. Jeden z naszych routerów brzegowych.

Szybki Internet w Gryfowie Mirsku Leśnej Biedrzychowicach Giebułtowie Krzewie Wielkie Swiatłowody

Foto: JupiterNet. Elementy naszej infrastruktury internetowej w Gryfowie Śląskim, Mirsku, Giebułtowie, Leśnej, Biedrzychowicach i okolicach.

Pakiety internetowe

Staramy się dopasować ofertę do użytkownika i jego wymagań. Zapewniamy zróżnicowaną ofertę internetu. Jeżeli istnieje potrzeba niestandardowych prędkości (np. do podglądu monitoringu), jesteśmy elastyczni i potrafimy się dopasować. Zapewniamy wszystkie elementy urządzeń u klienta: routery, wzmacniacze sygnału WIFI, okablowanie strukturalne. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić bezproblemowe działanie podłączonych urządzeń: komputerów, telefonów, tabletów, telewizorów, rejestratorów itp. Cennik standardowych abonamentów.

Nasze doświadczenie zdobyte dzięki prowadzeniu sklepu komputerowego pozwala także na zapewnienie klientowi nie tylko wsparcia od strony internetu, ale także pomoc w złożonych naprawach sprzętu komputerowego od strony systemowej jak i sprzętowej. Posiadamy także w sprzedaży komputery i laptopy po-leasingowe dedykowane do korzystania z internetu w cenie poniżej 700zł z gwarancją.

Kontakt

Możesz kontaktować się z nami pod numerami telefonów 75 7814388, 757811454 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jupiter ul. Kolejowa 65-66 Gryfów Śląski

Foto: Pete Linforth z Pixabay, Jupiter


© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj