Perfekcyjna centrala alarmowa SATEL
Sterowanie systemem alarmowym za pomocą urządzeń mobilnych to rozwiązanie, którego popularność stale rośnie. Dlatego do zdalnej obsługi central PERFECTA powstała aplikacja mobilna PERFECTA CONTROL, wykorzystująca technologię GPRS.
Skorzystaj z naszej promocji na internet. Promocja dla nowych i obecnych abonentów
Zadzoń!
Alarmy i Monitoring
Bezpłatrna wycena u klienta. Konkurencyjne ceny. Profesjonalny montaż. Inteligentne domy.
Atrakcyjne pakiety internetu
Bezpłatny okres testowy
Komutery Stacjonarne Gamingowe
Składamy dowolne konfiguracje.

AKTUALIZACJA (14-11-2018)  Elzab potwierdził uzyskanie homologacji na kasy fiskalne ONLINE - ELZAB K10 ONLINE I ELZAB MINI LT ONLINE. Kasy uzyskały pozytywne wyniki badań w Głównym Urzędzie Miar.

(11-04-2018) Według Centrum Informacyjnego Rządu - Na Radzie Ministrów przyjęto projekt ustawy o zmianie ustawy "podatku od towarów i usług" oraz ustawy "Prawo o miarach". Według ustawy na zmiany należy przygotować się w październiku 2018r. Zmiany polegają między innymi na wprowadzaniu nowych kas fiskalnych ONLINE.

Projekt ustawy zakłada wprowadzanie na rynek nowych kas fiskalnych tzw. ONLINE i zastępowania stopniowo starych kas fiskalnych. Nowe kasy tak jak terminal płatniczy będą musiały być podłączone do internetu i będą przesyłały  informacje o operacjach do centralnej bazy.

Dodatkowo ma wejść w życie tzw. e-paragon. Oprócz wersji papierowej paragon będzie dostępny także w wersji cyfrowej. Tak jak na papierowej wersji paragonu, na cyfrowej nie będzie danych nabywcy. Wszystkie paragony zarejestrowane w kasie fiskalnej mają trafić w czasie rzeczywistym do centralnej bazy zwanej Centralnym Repozytorium Kas.

Jak podaje Centrum Informacyjne Rządu, "kasy rejestrujące z [papierowym i elektronicznym] zapisem kopi będą stopniowo wycofywane z rynku, jako rozwiązania, które nie spełniają wymogów nowego systemu kas. Wycofywanie to będzie odbywało się w sposób ewolucyjny i zróżnicowany w zależności od rodzaju kasy".

Przedsiębiorcy będą mogli liczyć na refundację kosztów związanych z zakupem kas online - maksymalnie 90 proc. ceny zakupu, ale nie więcej niż 700 złotych.

Obecnie na rynku funkcjonują kasy fiskalne Online Ready, które według producentów są przygotowane na wprowadzenie nowych rozwiązań

Postaramy się na bieżąco informować o zmianach i nowościach na temat kas fiskalnych On-Line.

 

Źródło: CIR, ELZAB | Zdjęcia: PixBay

 

 

Panel klienta sieci JupiterNet

Podaj dane do zalogowania się. ID i PIN znajdują się na samym dole każdej faktury

ID:

PIN:

 


© 1998-2018 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj

Joomla Extensions