Atrakcyjne pakiety internetu
Bezpłatny okres testowy
Komutery Stacjonarne Gamingowe
Składamy dowolne konfiguracje.
Kasy fiskalne ON-LINE
Perfekcyjna centrala alarmowa SATEL
Sterowanie systemem alarmowym za pomocą urządzeń mobilnych to rozwiązanie, którego popularność stale rośnie. Dlatego do zdalnej obsługi central PERFEC...
Alarmy i Monitoring
Bezpłatrna wycena u klienta. Konkurencyjne ceny. Profesjonalny montaż. Inteligentne domy.

Montaż kamer FullHD na obiekcie koło Lwówka Śląskiego. Czasami zdarzają się sytuacje nietypowe jak gniazdo os w narożniku okna. Na szczęście owady były lekko ospałe i nie zainteresowane specjalnie tym co się wokół nich dzieje. Rejestrator został podłączony do domowego routera i klient znajdujący się za granicą od razu uzyskał podgląd na telefonie tego co się dzieje na posesji, bez potrzeby przyjazdu specjalnie w tym celu do Polski.

Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Olszyna, Lubań, Leśna, Radoniów, Chmieleń, Karłowice, Oleszna Podgórska, Ubocze, Biedrzychowice, Lubomierz, Pasiecznik, Rząsiny, Złotniki Lubańskie, Giebułtów, Wolimierz, Orłowice, Mroczkowice, Gierczyn, Pobiedna, Przecznica, Kotlina i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.


© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj