Atrakcyjne pakiety internetu
Bezpłatny okres testowy
Alarmy i Monitoring
Bezpłatrna wycena u klienta. Konkurencyjne ceny. Profesjonalny montaż. Inteligentne domy.
Perfekcyjna centrala alarmowa SATEL
Sterowanie systemem alarmowym za pomocą urządzeń mobilnych to rozwiązanie, którego popularność stale rośnie. Dlatego do zdalnej obsługi central PERFEC...
Kasy fiskalne ON-LINE
Komutery Stacjonarne Gamingowe
Składamy dowolne konfiguracje.

Zainstalowaliśmy całkowicie bezprzewodowy system alarmowy oparty na centrali Satel Perfecta. Manipulator bezprzewodowy, 2 piloty oraz 9 czujek bezprzewodowych. Każde urządzenie wchodzące w skład alarmu jest wyposażone w baterię (okres działania na baterii do 3 lat). Z dodatkowych funkcji to powiadamianie o stanie i sterowanie centralą za pomocą SMS, Sprawdzanie stanu i ważności konta karty prepaid oraz powiadomienie o niskim saldzie na karcie. Istnieje możliwość sterowania za pomocą dedykowanej aplikacji w smartfonie.

  


Zapraszamy wszystkich z miejscowości: Jelenia Góra, Gryfów Śląski, Mirsk, Świeradów Zdrój, Olszyna, Lubań, Leśna, Radoniów, Chmieleń, Karłowice, Oleszna Podgórska, Ubocze, Biedrzychowice, Lubomierz, Pasiecznik, Rząsiny, Złotniki Lubańskie, Giebułtów, Wolimierz, Orłowice, Mroczkowice, Gierczyn, Pobiedna, Przecznica, Kotlina i okolice. Działamy w powiatach: lwóweckim, lubańskim, jeleniogórskim. Firma Jupiter to 20 lat doświadczenia. Oferujemy montaż serwis i konfigurację systemów monitoringu, systemów alarmowych, dostępu do internetu we własnej sieci internetowej. Sprzedaż i serwis kas fiskalnych ELZAB oraz serwis i sprzedaż sprzętu komputerowego.


© 1998-2019 Jupiter  GRYFÓW ŚLĄSKI    Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj