Monitoring

Oferujemy:

- Sprzedaż i profesjonalny montaż systemów monitoringu w mieszkaniach, domach oraz firmach.

- Kamery analogowe i IP

- Rejestratory

- Możliwość zdalnego podglądu z kamer na komputerach, smartfonach, telewizorach.

- Transmisje strumieniowe Online na stronach internetowych

Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście.

Zadzwoń i umów się na bezpłatne spotkanie.

 

Montaże

Rozbudowa systemu alarmowego w okolicach Mirska

Działający już system alarmowy chroniący obiekt przed ogniem i dymem za pomocą czujek dymu, rozbudowaliśmy o czujki ruchu z opcją odporności na zwierzęta. Obecnie obiekt jest kompleksowo chroniony. Został także dołożony wewnętrzny sygnalizator informujący o stanie uzbrojenia lub rozbrojenia systemu, a także informujący o alarmie. Sterowanie alarmem za pomocą pilotów, klawiatury oraz za pomocą poleceń wysyłanych SMS.

Więcej…

Monitoring i system alarmowy na obiekcie w okolicach Leśnej

Montaż, instalacja i konfiguracja sytemu monitoringu oraz systemu alarmowego w okolicach Leśnej. Kamery fullHD (1920x1080) wraz z puszkami podkamerowymi dla zachowania estetyki. Zasilanie buforowe dla zwiększenia bezpieczeństwa w razie zaniku zasilania. System alarmowy połączony z informacją przeciwpożarową (czujki dymu) oraz powiadomieniem GSM.

Więcej…

Instalacja monitoringu i oświetlenia dla wspólnoty mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim

Zakończyliśmy instalację monitoringu i oświetlenia zmierzchowego dla Wspólnoty mieszkaniowej w Gryfowie Śląskim. Zastosowano kamery 4Mpix (2560x1440) ultraHD. Lampy 50W OSRAM z czujnikami zmierzchowymi. Rejestrator 8-kanałowy do obsługi kamer 4Mpix z podglądem zdalnym na laptopie i telefonach.

Więcej…

Kamery FullHD - domek jednorodzinny koło Lwówka Śląskiego

Montaż kamer FullHD na obiekcie koło Lwówka Śląskiego. Czasami zdarzają się sytuacje nietypowe jak gniazdo os w narożniku okna. Na szczęście owady były lekko ospałe i nie zainteresowane specjalnie tym co się wokół nich dzieje. Rejestrator został podłączony do domowego routera i klient znajdujący się za granicą od razu uzyskał podgląd na telefonie tego co się dzieje na posesji, bez potrzeby przyjazdu specjalnie w tym celu do Polski.

Więcej…

Tani prosty i niezawodny system alarmowy. 590zł z vat.

Potrzebujesz ochronić alarmem małą firmę, garaż, komórkę itp.: proponujemy kompletne rozwiązanie razem z montażem. 2 czujki ruchu, centralka i sygnalizator. 590 zł (z vat). Opcjonalnie sterowanie pilotami.

© 1998-2017 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj