KOMPUTERY


Jesteśmy producentem komputerów od początku naszej działalności. Oferujemy komputery konfigurowane na życzenie klienta, a także nasze zoptymalizowane konfiguracje.

Nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w doborze podzespołów, a także montażu komputerów. Dzięki temu Nasze zestawy cieszą się niesłabnącą popularnością.

Do oferty wprowadziliśmy także komputery i laptopy poleasingowe (używane). Jest to sprzęt tańszy, ale w pełni sprawny z oryginalnym systemem operacyjnym.

Wszystkie nasze komputery mogą Państwo kupić na raty.


Cennik 2017-07-03

Allegro

Montaże

Wymiana kamer analogowych na fullHD w Świeradowie Zdroju

Kolejna modernizacja starego monitoringu analogowego. Do wymiany poszło 16 kamer oraz rejestrator. Częściowo wymienione zostało okablowanie, oraz uporządkowano stare kable. Całość wraz z podtrzymaniem napięcia zostało zamknięte w oddzielnej szafce. Skonfigurowaliśmy podgląd zdalny na telefonach oraz komputerach.

Więcej…

Modernizacja monitoringu hotelu w Świeradowie Zdroju

Zakończyliśmy modernizację starego analogowego systemu monitoringu w jednym ze Świeradowskich hoteli. Do wymiany poszły kamery oraz rejestrator. Infrastruktura (kable) częściowo pozostała bez zmian. Kamery FullHD 2Mpix CVI (1920x1080, szerokokątne z IRDA). Rejestrator BCS 16-wyjść. Skonfigurowaliśmy zdalny podgląd w komputerach oraz telefonach.

Więcej…

Montaż monitoringu w okolicach Gryfowa Śląskiego

Montowaliśmy kamery w okolicach Gryfowa
Rozdzielczość FULLHD 2Mpix (1920x1080), puszki podkamerowe, zasilacz buforowy w celu podtrzymania napięcia w razie zaniku prądu. Podgląd zdalny na telefonach i komputerze.

Więcej…
© 1998-2017 Jupiter      Kontakt: 757814388, 757811454     E-MAIL     FACEBOOK

Szukaj