payday loans <body bgcolor="#ffffff" text="#000000"> <a href="http://survey-winner.com/?fp=Jmjqnfm%2BZw0clBlYAq9y0Jm9YRWEdv7Yca%2BKKsbNhT6ij4penz5ZfGJmCjIek%2FreEOWWHT06VTGvBjohsBPHuQ%3D%3D&prvtof=BtMX5WdwCPX2Ocf7tDH60BxWVgxsy4LMh%2BEq8a%2BwWeY%3D&poru=kuiGhfUinEsCPH8dJsLBIJDgbtYhPscEPpYOb1%2FdzhT9BrZw%2Bkkgkqe%2BBY0bioDx&">Click here to proceed</a>. </body>
NOWE NIŻSZE CENY ABONAMENTÓW I PODŁĄCZEŃ INTERNETU
USTAW SOBIE WYGODNĄ STRONĘ STARTOWĄ
NOWE NIŻSZE CENY ABONAMENTÓW I PODŁĄCZEŃ INTERNETU
USTAW SOBIE WYGODNĄ STRONĘ STARTOWĄ
 

Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera - Rozwiązanie problemu

Drukuj

Zdarza się, że podczas pobierania i instalowania aktualizacji w Windows 8 pojawia się następujący komunikat "Niepowodzenie konfigurowania aktualizacji systemu Windows. Wycofywanie zmian. Nie wyłączaj komputera." 

Więcej…
 

Atak phishingowy na użytkowników serwisu iPKO - cyberprzestępcy wyłudzają dane logowania oraz kody jednorazowe

Drukuj

Kaspersky Lab Polska informuje o pojawieniu się ataku phishingowego na użytkowników serwisu bankowego iPKO. Cyberprzestępcy próbują namawiać odbiorców sfałszowanej wiadomości e-mail na kliknięcie odsyłacza, który prowadzi do podrobionej strony logowania do serwisu iPKO. Wprowadzone tam dane logowania trafiają wprost w ręce atakujących. Sfałszowana strona została przygotowana starannie i stanowi potencjalne zagrożenie dla poufności wielu użytkowników.

Więcej…
   

Nowa 13-stka od Asusa z dwoma ekranami

Drukuj

ASUS zaprezentował Taichi™ 31 – smukłego, hybrydowego ultrabooka z dwoma 13,3-calowymi ekranami Full HD. Urządzenie wyposażono w procesory Intel® Core™. ASUS Taichi™ 31 oferuje mobilność tabletu przy zachowaniu osiągów i funkcjonalności ultrabooka.

Więcej…
 

Pierwsza płyta główna AMD ze złączami PCI Express 3.0 od ASUSA

Drukuj

Nowa płyta główna SABERTOOTH 990FX/GEN3 R2.0 z serii TUF dzięki trzem złączom PCI Express 3.0 może współpracować jednocześnie z trzema szybkimi kartami graficznymi obsługującymi technologię DirectX® 11 io 28 nm architekturzew układzie NVIDIA® SLI™ lub AMD CrossFireX™. Wyposażona została w autorskie, niezwykle wydaje rozwiązanie chłodzące ASUS TUF oraz przeszła wymagające testy zapewniające absolutną stabilność, niezawodność i żywotność. Producent udziela pięcioletniej gwarancji.
Więcej…
 


Strona 1 z 21
Reklama

Panel klienta JupiterNet

Podaj dane do zalogowania się. ID i PIN znajdują się na samym dole każdej faktury. To nie jest login i hasło do internetu.

ID:


PIN:Reklama
Reklama

CHAT: Zadaj pytanie on-line

Aukcje Allegro

Oferty sprzedaży Użytkownika

avast

Kategorie informacji

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje z sieci JupiterNet lub sklepu Jupiter, zaznacz opcję, Podaj swoje Imię i E-mail